Początki

Hi!

Piszę już ze Stanów. Jestem tutaj od sześciu dni i jak na razie wszystko jest dobrze.  Lot do Waszyngtonu był długi, na szczęście większość z niego przespałam 🙂

20150721_064543

20150721_102639

Z lotniska odebrał mnie HD (host dad), a w domu czekała na Nas babcia z najmłodszym. Po jakimś czasie przyjechała HM (Host Mom) z A.  HM zrobiła mi tour po domu, pokazała większość rzeczy itd. W moim pokoju czekała na mnie niespodzianka .

20150722_012219

20150722_012236

Hości uczą mnie wszystkiego i są przy tym bardzo cierpliwi. Przedyskutowaliśmy mój schedule, zasady obowiązujące w domu itd. HM będzie ze mną jeszcze przez jakiś czas, abym czuła się pewniej z dziećmi i mogła zapytać o wszystko, ale zacznie niedługo pracować po kilka godzin dziennie więc będę sama z dziećmi. Jest sporo rzeczy których muszę się nauczyć, ale myślę, że to przyjdzie z czasem. Poznałam również większość terapeutów A. : fizjoterapeutki, terapeutki zajęciowe, terapeutki mowy i panie od jedzenia 🙂 Wszystkie Panie są bardzo sympatyczne, uczą mnie co i jak mam robić z A i tłumaczą po kolei co robią i dlaczego. Na pewno wiele się od Nich nauczę!

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Początki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s